PERN na “Forum Zmieniamy Polski Przemysł”

6 lutego 2017 r. w Warszawie, odbyła się XVII edycja „Forum Zmieniamy Polski Przemysł. Podczas spotkania Spółkę PERN S.A. reprezentował Igor Wasilewski – Prezes Zarządu.

„Forum Zmieniamy Polski Przemysł” to jedno z najważniejszych, cyklicznych debat o stanie, przemianach i perspektywach rozwoju polskiej gospodarki, którego organizatorem jest redakcja Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portal wnp.pl.

Prezes Igor Wasilewski wziął udział w sesji tematycznej zatytułowanej „Inwestycje infrastrukturalne. Zamknięcie czy otwarcie?”, podczas której przypomniał, że Strategia PERN na lata 2016-2020 przewiduje inwestycje o wartości ok. 500 mln zł. W roku 2017 Spółka planuje między innymi rozbudowę parku zbiornikowego w Bazie Gdańsk, rozpoczęcie realizacji II etapu Terminala Naftowego w Gdańsku, intensyfikację przepustowości odcinka północnego, jak również modernizację i rozbudowę infrastruktury, i systemów informatyki, oraz automatyki przemysłowej.

– W tym roku po raz pierwszy w historii Spółki zorganizowaliśmy spotkania z potencjalnymi wykonawcami, pn. „Dzień Wykonawcy”. Planujemy, aby tego typu spotkania wpisały się już na stałe w kalendarz wydarzeń w PERN, ponieważ dialog z wykonawcami pomaga nam w zbudowaniu lepszych, bardziej stabilnych relacji. Dzięki tym spotkaniom, wypracowujemy rozwiązania dogodne dla obu stron, które usprawniają proces składania ofert i realizacji inwestycji – podkreślił Prezes Igor Wasilewski.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Administratorem danych osobowych jest PERN S.A. z siedzibą w Płocku, ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres PERN S.A., ul. Wyszogrodzka  133, 09-410 Płock.

Ponadto, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych, możliwy jest  poprzez e-mail iod@pern.pl