W Krynicy Zdroju o przyszłości sektora Oil&Gas

5 września br., podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, odbyła się rozmowa na temat znaczenia przedsiębiorstw z sektora Oil&Gas w kontekście stopniowego wyczerpywania się światowych złóż surowców energetycznych. W dyskusji udział wziął Rafał Miland, Wiceprezes Zarządu PERN S.A.

Jak zgodnie stwierdzili uczestnicy panelu dyskusyjnego – perspektywa stopniowego wyczerpywania się światowych złóż surowców energetycznych jest jednym z największych problemów globalnej gospodarki, z którym mierzą się współcześnie niemalże wszystkie państwa na świecie. Goście podkreślili, iż szczególnie ważna jest przyszła rola firm sektora naftowo-gazowego, które muszą sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na paliwa węglowodorowe i próbować przeciwdziałać ich możliwym niedoborom.

W panelu, razem z Wiceprezesem Rafałem Milandem, uczestniczyli: Jarosław Kawula – Wiceprezes Zarządu ds. Produkcji Grupa LOTOS S.A., Agnieszka Kula-Borsuk – Dyrektor Generalny Central East Europe Air Liquide Polska sp. z o.o., Jacek Socha – Wiceprezes PwC Polska Sp. z o.o. i Leszek Wieciech – Prezes, Dyrektor Generalny Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Administratorem danych osobowych jest PERN S.A. z siedzibą w Płocku, ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres PERN S.A., ul. Wyszogrodzka  133, 09-410 Płock.

Ponadto, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych, możliwy jest  poprzez e-mail iod@pern.pl