Komunikat: PERN liderem bezpieczeństwa technicznego

23 maja 2018 r. Spółka PERN została uhonorowana tytułem „Lider Bezpieczeństwa Technicznego 2017” w kategorii „Przedsiębiorstwo”.

Gala wręczenia nagród była częścią V Konferencji Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) pn. „Nauka, technika, przemysł – Technologie dla bezpieczeństwa publicznego”, która odbyła się w Warszawie. W imieniu Spółki statuetkę odebrał Igor Wasilewski, Prezes Zarządu PERN S.A.

W imieniu pracowników Grupy Kapitałowej PERN chciałbym serdecznie podziękować za to wyróżnienie. Bo to im się należy ta nagroda. Poziom świadczonych usług zależy od pracowników i ta nagroda jest uwieńczeniem ich pracy – powiedział Igor Wasilewski, Prezes Zarządu podczas odbierania nagrody. – PERN jako strategiczna Spółka Skarbu Państwa, która magazynuje i dostarcza ropę naftową i paliwa w tym roku miała bardzo ważne wydarzenie. Połączyliśmy dwie Spółki, OLPP i PERN, w jeden organizm. To część segmentu surowcowego i paliwowego, która pozwoli nam zapewnić bezpieczeństwo energetyczne kraju – dodał.

Uhonorowanie PERN S.A. tytułem Lidera Bezpieczeństwa Technicznego jest nie tylko podkreśleniem wysokiego poziomu usług świadczonych przez PERN, naszej innowacyjności i harmonii w działaniu, ale także wkładu w rozwój gospodarczy Rzeczypospolitej.

Ogólnopolski ranking Lider Bezpieczeństwa Technicznego to inicjatywa Urzędu Dozoru Technicznego honorująca przedsiębiorstwa wyróżniające się w skali kraju wysokim standardem bezpieczeństwa technicznego, innowacyjnością oraz wkładem w rozwój gospodarczy Polski. Kapituła rankingu Lider Bezpieczeństwa Technicznego ocenia firmy zajmujące się projektowaniem, wytwarzaniem, instalacją, eksploatacją, naprawą i modernizacją urządzeń technicznych. Przedsiębiorstwa nominowane są w trzech kategoriach „wytwórca”, „użytkownik” i „modernizujący”. Do finału przechodzą firmy, które uzyskały najwyższe oceny we wszystkich kryteriach rankingu. Uroczyste ogłoszenie laureatów rankingu i przekazanie statuetki Lidera Bezpieczeństwa Technicznego odbywa się podczas corocznej konferencji UDT.

180524_centrum prasowe

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Administratorem danych osobowych jest PERN S.A. z siedzibą w Płocku, ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres PERN S.A., ul. Wyszogrodzka  133, 09-410 Płock.

PERN S.A. wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD). Inspektorem Ochrony Danych jest Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez PERN S.A., możliwy jest poprzez e-mail iod@pern.pl