Naftoserwis: kompleksowe usługi dla Grupy Kapitałowej LOTOS

09/24/19

Naftoserwis: kompleksowe usługi dla Grupy Kapitałowej LOTOS

Montaż komór nadania i odbioru tłoków diagnostycznych na rurociągach wchodzących w skład infrastruktury terminalu w Czechowicach (Grupa Kapitałowa LOTOS), a w kolejnym etapie także diagnostyka rur za pomocą tłoków inteligentnych – to zlecenia jakie realizuje właśnie spółka z Grupy PERN. Projekt to kolejny przykład wypracowanych synergii po przejęciu przez Naftoserwis spółki Centrum Diagnostyki Rurociągów i Aparatury.

Podczas wykonywania prac polegających na dostosowaniu rurociągów do badań diagnostycznych zostały wykorzystane kompetencje montażowe i spawalnicze. Inspekcję rurociągów paliwowych LOTOS Terminale zostaną zrealizowane nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi skonstruowanymi przez specjalistów z Naftoserwis. Usługi montażowe oraz diagnostyczne Naftoserwis pozyskał od LOTOS Terminale w odrębnych przetargach.

oryginalny wpis

Dołącz pliki:

* Pole wymagane

Dołącz pliki:

* Pole wymagane

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Administratorem danych osobowych jest PERN S.A. z siedzibą w Płocku, ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres PERN S.A., ul. Wyszogrodzka  133, 09-410 Płock.

PERN S.A. wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD). Inspektorem Ochrony Danych jest Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez PERN S.A., możliwy jest poprzez e-mail lp.nrep@doi