OLPP tradycyjnie partnerem Kongresu 590

Zarząd OLPP uczestniczył w II edycji Kongresu 590, który odbył się 16 i 17 listopada 2017 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego – G2A Arena. Spółka, tradycją ubiegłego roku, została Partnerem Kongresu.

Mateusz Wodejko, Członek Zarządu OLPP, wziął udział w panelu poświęconym alternatywom dla sektora kogeneracji. Gaz, biomasa, czy biometan? To dylemat przedstawiony do rozstrzygnięcia uczestnikom panelu moderowanego przez Christiana Schnella z Instytutu Jagiellońskiego.

W rozmowach uczestniczył wiceminister rozwoju Jerzy Kwieciński, Monika Morawiecka z Polskiej Grupy Energetycznej, a także członek zarządu OLPP, Mateusz Wodejko. Głos w dyskusji zabrali również członek zarządu EURELECTRIC, Remigiusz Nowakowski i Krzysztof Gigol z Fundacji Republikańskiej. W panelu wziął udział także Grzegorz Należyty, dyrektor generalny ds. wytwarzania energii, członek zarządu Siemens.

Biometanownie to mniej interesujący nas temat – przyznał przedstawiciel OLPP. Odniósł się do planów PKN Orlen zdywersyfikowania oferty o sprzedaż energii. Jego zdaniem kluczem do utrzymania konkurencyjności będzie właśnie dywersyfikacja. W przypadku OLPP będzie to możliwe dzięki opłacalnym ekonomicznie rozwiązaniom. – Podobnie biogazownie i biometanownie. To musi się opłacać – ocenił.

Relacja z wydarzenia – KLIKNIJ

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Administratorem danych osobowych jest PERN S.A. z siedzibą w Płocku, ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres PERN S.A., ul. Wyszogrodzka  133, 09-410 Płock.

Ponadto, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych, możliwy jest  poprzez e-mail iod@pern.pl