PERN konsekwentnie rozbudowuje bazy paliw

09/02/19

PERN konsekwentnie rozbudowuje bazy paliw

PERN ogłosił przetarg na budowę dwóch zbiorników oraz infrastruktury im towarzyszącej w bazie paliw w Dębogórzu. Będą w nich magazynowane produkty naftowe. Każdy zbiornik ma mieć  pojemność 32 tys. m³. Termin składania ofert upływa 10 października br.

Rozbudowa pojemności magazynowych w bazach paliw PERN to kolejna z ważnych dla Spółki inwestycji. Budowa zbiorników magazynowych w bazach paliw, to odpowiedź PERN na znaczący wzrost popytu na świadczone usługi. Nowe zbiorniki m.in zostaną przeznaczone do obrotu paliwami, a także do magazynowania zapasów interwencyjnych.

W tym roku trafiły już do eksploatacji dwa zbiorniki w Koluszkach i dwa zbiorniki w Nowej Wsi Wielkiej – każdy po 32 tys. m³ – łącznie 128 tys. m³. W drugim etapie rozbudowy wykonywane są już roboty budowlane zbiornika o pojemności 32 tys. m³ w Koluszkach, a dla pozostałych lokalizacji (bazy paliw: w Boronowie, w Rejowcu, w Emilianowie, w Dębogórzu i w Małaszewiczach) trwają prace przygotowawcze, w tym wybór wykonawców poszczególnych inwestycji. Drugi etap rozbudowy pojemności na paliwa zwiększy możliwości PERN o 222 tys. m³.


oryginalny wpis

Dołącz pliki:

* Pole wymagane

Dołącz pliki:

* Pole wymagane

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Administratorem danych osobowych jest PERN S.A. z siedzibą w Płocku, ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres PERN S.A., ul. Wyszogrodzka  133, 09-410 Płock.

PERN S.A. wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD). Inspektorem Ochrony Danych jest Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez PERN S.A., możliwy jest poprzez e-mail lp.nrep@doi