PERN modernizuje swoje parki zbiornikowe

06/25/20

PERN modernizuje swoje parki zbiornikowe

PERN realizuje ambitny program Megainwestycji, który zakłada między innymi budowę nowych zbiorników na ropę naftową i paliwa. Spółka jednocześnie dba o prawidłowe funkcjonowanie już istniejącej infrastruktury, dokonując regularnych inspekcji i remontów. W tym roku firma objęła planem remontowych blisko 40 zbiorników – zarówno na ropę jak i paliwa.  Wartość zadań przekracza 36 mln zł.

W ramach realizowanych prac wykonane zostanie kompleksowe odnowienie powłok antykorozyjnych płaszczy, den i dachów zbiorników. Naprawiona zostanie także zużyta lub uszkodzona infrastruktura zbiorników i wyposażenia. PERN wymieni także osprzęt elektroniczny oraz układy technologiczne. Na dziś zakończyły się już remonty 16 zbiorników w bazach PERN.

oryginalny wpis

Dołącz pliki:

* Pole wymagane

Dołącz pliki:

* Pole wymagane

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Administratorem danych osobowych jest PERN S.A. z siedzibą w Płocku, ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres PERN S.A., ul. Wyszogrodzka  133, 09-410 Płock.

PERN S.A. wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD). Inspektorem Ochrony Danych jest Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez PERN S.A., możliwy jest poprzez e-mail lp.nrep@doi