PERN na Kongresie 590

Przedstawiciele Zarządu PERN S.A. uczestniczyli Kongresie 590, który odbywał się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jesionce pod Rzeszowem.

Kongres 590 to  jedno z ważniejszych wydarzenie gospodarcze, gdzie spotkają się przedstawiciele wielkiego i małego biznesu, nauki, polityki oraz administracji publicznej, aby rozmawiać o dynamicznym rozwoju polskiej gospodarki. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent RP.

Pierwszego dnia wydarzenia Rafał Miland, Wiceprezes Zarządu PERN, wziął udział w dyskusji na temat Trójmorza i działań związanych z tą inicjatywą.

– Można mówić już nie tylko o realizacji twardych projektów infrastrukturalnych jak gazoport czy połączenia międzysystemowe. Jeden z polskich koncernów naftowych jest jednym z dwóch najsilniejszych koncernów w regionie Trójmorza. Zajęcie tej pozycji wymagało kilku lat pracy, kilku inwestycji, ale to zupełnie inaczej kształtuje relacje w tym momencie – powiedział Wiceprezes Rafał Miland.

Gośćmi Kongresu 590 byli m.in. Prezydent Andrzej Duda i Premier Beata Szydło.

Prezes Zarządu PERN Igor Wasilewski wziął udział w uroczystym obiedzie z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który odbył się 17 listopada br. podczas Kongresu 590.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Administratorem danych osobowych jest PERN S.A. z siedzibą w Płocku, ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres PERN S.A., ul. Wyszogrodzka  133, 09-410 Płock.

PERN S.A. wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD). Inspektorem Ochrony Danych jest Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez PERN S.A., możliwy jest poprzez e-mail iod@pern.pl