PERN S.A. szuka „Inżyniera budowy” II nitki rurociągu pomorskiego

02/06/20

PERN S.A. szuka „Inżyniera budowy” II nitki rurociągu pomorskiego

6 lutego 2020 roku PERN S.A. ogłosił postępowanie przetargowe w trybie negocjacji z ogłoszeniem na wybór firmy, która będzie pełnić funkcję „Inżyniera budowy” dla inwestycji II nitki rurociągu pomorskiego. Celem projektu, jest stworzenie infrastruktury rurociągowej, która zapewni bezpieczeństwo tłoczeń i stanowić będzie dodatkowe zabezpieczenie dla transportu ropy naftowej na odcinku północnym, niezbędnej dla zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego Rzeczypospolitej Polskiej.

PERN zamierza wybudować rewersyjny rurociągu ropy naftowej na odcinku Płock-Gdańsk rurociąg o długości 240 km. Planowana trasa rurociągu ropy naftowej na odcinku Płock-Gdańsk biegnie wzdłuż istniejącej I nitki rurociągu przez 9 powiatów, na terenach następujących gmin:
1. województwo mazowieckie: Słupno, Radzanowo, Bielsk, Gozdowo, Mochowo, Szczutowo, Sierpc,
2. województwo kujawsko-pomorskie: Rogowo, Rypin, Osiek, Brodnica, Bobrowo, Jabłonowo Pomorskie, Świecie nad Osą, Łasin,
3. województwo pomorskie: Gardeja, Kwidzyn, Ryjewo, Gniew, Pelplin, Subkowy, Tczew, Pszczółki, Suchy Dąb, Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, miasto Gdańsk.
Budowa Rurociągu realizowana jest w oparciu o Ustawę z dnia 22 lutego 2019 r. o przygotowaniu i realizacji strategicznych inwestycji w sektorze naftowym, która weszła w życie 18 kwietnia 2019 roku.

Usługa „Inżyniera budowy” jest skutecznym i powszechnie stosowanym rozwiązaniem w realizacji złożonych projektów inwestycyjnych. Wszelkie informacje dotyczące postępowania przetargowego znajdują się na Platformie zakupowej na stronie www.pern.pl.

Najważniejsze informacje o  sprawach dotyczących inwestycji „Budowa II nitki rurociągu pomorskiego” dostępne są na stronie internetowej www.rurociagpomorski.pl. Szczególnie zapraszamy do śledzenia Aktualności, gdzie znajdują się najważniejsze wiadomości na temat realizowanego projektu.

oryginalny wpis

Dołącz pliki:

* Pole wymagane

Dołącz pliki:

* Pole wymagane

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Administratorem danych osobowych jest PERN S.A. z siedzibą w Płocku, ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres PERN S.A., ul. Wyszogrodzka  133, 09-410 Płock.

PERN S.A. wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD). Inspektorem Ochrony Danych jest Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez PERN S.A., możliwy jest poprzez e-mail lp.nrep@doi