PERN szuka projektanta kolejnych zbiorników paliw

04/28/20

PERN szuka projektanta kolejnych zbiorników paliw

PERN w ramach realizacji kolejnego etapu programu Megainwestycje, zamierza wybudować nowe zbiorniki paliw. Spółka ogłosiła postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na ich zaprojektowanie. Oferty można składać do 29 maja br.

Postępowanie obejmuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej 15 zbiorników o pojemności 32 tys. m³ do magazynowania produktów naftowych III klasy wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę.

Zamówienie dotyczy 15 zbiorników, każdy o pojemności 32 tys. m³ , w pięciu lokalizacjach:

 • 3 zbiorniki w Bazie Paliw nr 1 w Koluszkach,
 • 4 zbiorniki w Bazie Paliw nr 2 w Nowej Wsi Wielkiej,
 • 2 zbiorniki w Bazie Paliw nr 3 w Boronowie,
 • 3 zbiorniki w Bazie Paliw nr 4 w Rejowiec,
 • 3 zbiorniki w Bazie Paliw nr 21 w Dębogórzu.

Istnieje możliwość składania ofert częściowych, na każdą lokalizację z osobna: Koluszki, Nową Wieś Wielką, Boronów, Rejowiec, Dębogórze.

Budowa kolejnych zbiorników magazynowych w bazach paliw PERN, to odpowiedź spółki na znaczący wzrost zainteresowania świadczonymi usługami. Nowa infrastruktura magazynowa pozwoli na m.in bardziej elastyczny obrót paliwami, a także przechowywanie zapasów interwencyjnych. To już trzecia taka rozbudowa pojemności magazynowych w ramach programu Megainwestycje PERN. Pierwszy etap obejmował wybudowanie 4 zbiorników o łącznej pojemności 128 tys. m³ , drugi etap, obecnie realizowany, to 9 nowych zbiorników o całkowitej pojemności 222 tys. m³ . Megainwestycje to także rozbudowa terminala naftowego i parku zbiornikowego w Gdańsku oraz budowa rurociągu paliwowego Boronów-Trzebinia i rurociągu naftowego Gdańsk-Płock.

oryginalny wpis

  Dołącz pliki:

  * Pole wymagane

   Dołącz pliki:

   * Pole wymagane

   Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

   Administratorem danych osobowych jest PERN S.A. z siedzibą w Płocku, ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock.

   Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres PERN S.A., ul. Wyszogrodzka  133, 09-410 Płock.

   PERN S.A. wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD). Inspektorem Ochrony Danych jest Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez PERN S.A., możliwy jest poprzez e-mail lp.nrep@doi